Spor Extra Paketi ile; İspanya La Liga, Fransa, Brezilya Ligi, Turkish Airlines Euroleauge, Türkiye Spor Toto Basketbol Ligi, İspanya Süper Kupası, Wimbledon ve ATP Tenis turnuvaları, Premier Boxing Champions vb bir çok spor yayını ve birbirinden farklı spor programlarını izleyebileceğiniz paketimizdir. Lig TV2 ve Lig TV3 kanalları ile bu heyecana siz de ortak olun.
 
Digiturk Spor Extra Paketi

Giriş Paketi + Sporextra Paketi şeklinde yeni üye olabilirsiniz veya Lig TV kampanyalarına üye olduktan sonra, paketinize 12 ay taahhütle +20 TL olarak ekletebilirsiniz.

Lig TV'li kampanyalarımıza üye olup Spor Extra ekletmek isterseniz buraya tıklayarak LİG TV kampanyalarımızı inceleyebilirsiniz.

Sadece Spor Extra paketimizi izlemek istiyorsanız, aşağıdaki çok avantajlı kampanyamızı inceleyip başvuru yapabilirsiniz.

DİGİTÜRK SPOR EXTRA KAMPANYASI
- Bu kampanyamızda *Türksat Giriş Paketi ve yanında Spor Extra Paketimizi izleyebilirsiniz,
- 12 ay taahhütle ilk 3 ay 19,99 TL, sonrasında 41,99 TL,
- İlk 1 ay derbisiz LİG TV hediye,
- İlk 1 ay yetişkin paketi hediye,

* Türksat Giriş Paketi'nde ulusal kanallar ve belgesel kanallarını izleyebilirsiniz.
Belgesel Kanalları: National Geographic, 
National Geographic Wild, Dicovery Channel, Animal Planet, History, İz TV. 

Digitürk Spor Extra Paketi


Kurulum Ücretli mi?
Binanızda Türksat yönünde merkezi sistem veya çanak anteniniz var ise kurulum ücretsizdir. Merkezi sistem veya çanak anteniniz yoksa; çanak anten, LNB, 20 m kablo servisimiz tarafından sağlanır. Kurulum esnasında servisimiz tarafından 50 TL ücret alınır. Dilerseniz faturanıza 12 ay, ayda 5 TL yansıtarak da ödeyebilirsiniz. 20 metreyi geçen kablo kullanımlarında kurulum ekibi tarafından ek kablo ücreti talep edilir. 

- HD isterseniz +7 TL faturanıza eklenir. Binanızda Digitürk yönünde (Eutelsat) merkezi sistem var ise oraya ücretsiz olarak bağlanır. Yoksa çanak anten, LNB, 20 m kablo servisimiz tarafından sağlanır. Kurulum esnasında servisimiz tarafından 50 TL ücret alınır. Dilerseniz faturanıza 12 ay, ayda 5 TL yansıtarak da ödeyebilirsiniz. 20 metreyi geçen kablo kullanımlarında kurulum ekibi tarafından ek kablo ücreti talep edilir. 

- Kurulum işleminiz, başvuru yaptığınız gün veya yoğunluğa göre bir sonraki gün gerçekleşir.

Digitürk Spor Extra Paketi

 

Digitürk Spor Extra Paketi